„The Old Mill“ Starý Mlyn sa nachádza v srdci Liptova...

...na konci malebnej dedinky Liptovský Trnovec, ktorá sa rozprestiera medzi vodnou nádržou Liptovská Mara a úpätím Západných Tatier.  Svojou  polohou je ideálnym miestom pre rozmanitú škálu aktivít.

 

Starý Mlyn je obklopený zelenými rovinami, horami, riekami a vodopádmi a je kulisou, ktorá vám vyrazí dych každú sezónu. V okolitej prírode nájdete pokoj a mier na regeneráciu a oddych ako aj množstvo príležitostí oddať sa športu a zábave. Pre malých aj veľkých, rodiny, dobrodruhov a milovníkov adrenalínu, od pešej turistiky, jazdy na koňoch až po vodné raftingy, cyklistiku a lyžovanie, je tu niečo pre každého.

Dom

Mlyn bol zrekonštruovaný na moderné bývanie zachovaním originálnych štrukturálnych prvkov.

Zrekonštruovaný a moderne zariadený

Mlyn Vás hneď po vstupe očarí otvoreným priestorom, svetlom a pohodlím.

Víziou, odhodlaním a následne aj výzvou Ing. Arch. Petra Ondrášika bolo v rámci rekonštrukcie mlyna predovšetkým zachovať historické prvky pôvodnej architektúry. Zrekonštruovaný mlyn bol následne dokončený do vysokého štandardu použitím prírodných materiálov, dôsledne vyberaného nábytku a inštaláciou inteligentného ovládania. Celý objekt je kapacitne vhodný pre rodiny a skupiny do 13 osôb.

Priestranná, plne vybavená kuchyňa a jedáleň s útulnými kachľami sú stredobodom spoločenského diania a stolovania návštevníkov.

Spoločenskej miestnosti na poschodí dominuje vysoký kamenný krb a obrovská 12-miestna pohovka. Spolu s dvoma galériami je to priestor ako stvorený na hry, čítanie, yogu, popoludňajší spánok či večierky.

Dom je plne vybavený Wi-Fi, TV s miestnymi satelitnými programami, bezdrôtovým ozvučením  a bezpečnostným systémom.

Izby a Kúpeľne

6 priestranných izieb, 5 ensuite kúpeľní

Industriálny štýl a drevo

Každá izba je zariadená dreveným nábytkom na mieru, “super king” posteľami s ortopedickými matracmi a elegantnými doplnkami. Takisto sú vybavené termostatmi na regulovanie teploty pre maximálne pohodlie. V troch izbách je možné postele rozdeliť z dvojlôžkových na jednolôžkové.

Každá izba má dostatok priestoru na umiestnenie detskej postieľky, ako aj bezpečnostných mriežok, ktoré vám na požiadanie radi poskytneme.

Wellness

V pôvodnom, kameňmi murovanom suteréne mlyna je parná sauna (6 - 8 osôb) so sprchou, obklopená hojdacími stoličkami a malou vinárničkou. Zo suterénu vedie schodisko na terasu s vírivkou (4 - 8 osôb) a kúzelným výhľadom na zapadajúce slnko.

Záhrada

Záhrada má rozlohu 3 000 m² a zahŕňa starú stodolu s dielňou a terasu so stolom, stoličkami, vankúšmi a slnečníkom. Pri terase je ohnisko s roštom, pec na pizzu, 4.5 metrová trampolína, hojdačky, tajný chodník k potoku a stále prítomný šum prírody.

Zodpovieme Vám akékolvek otázky

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu, odpovieme Vám bezodkladne